yüksek kazançla tanışın

Yüksek Kazançla Tanışın

En Karlı İşler

Ev mi satın almak istiyorsunuz, iş mi kuracaksınız veya elinizdeki sermayeyi yatırıma mı dönüştürmek istiyorsunuz. Bu durumlarda gayrimenkul danışmanlarına ihtiyacınız vardır. Bir gayrimenkul danışmanı bu sorulara sahip insanlara oldukça yardımcı olmaktadır. Türkiye’de gayrimenkul zincirlerinin yükselişi son sürat devam ediyor son yıllardır emlak zincirlerinin Pazar payı dikkat çekici bir şekilde artmıştır. Yeni açılan ofisler ve sektöre yeni atılan gayrimenkul danışmanları bunun ile besleniyor. Gayrimenkul danışmanlığının birçok avantajı bulunmaktadır bunlar şöyle sıralanabilir;

  • Gayrimenkul danışmanlığının en önemli avantajlarından birini söyleyecek olursak fazla sermaye gerektirmemesidir. Marka zincirlerine katılan danışmanlar birtakım ödemeler veya temel eğitimlerini tamamlayıp sertifika almak için bazı ödemeler yapmaktadır. Ancak bu ödemelerin hepsi kendi işini açmaları durumunda çok ufak rakamlardır ve göze alınabilir rakamlardır.
  • Kazanç potansiyeli oldukça yüksektir bir gayrimenkul danışmanı kendi işini iyi yaparsa çok ciddi rakamlar kazanmaktadır. Türkiye’de yılda milyon liranın üstünde net geliri olan pek çok danışman bulunmaktadır. Buda gençlerimizin ne iş yapabilirim? Sorusuna cevap olarak verilebilir.
  • Sektöre ilk girildiğinde bir süre yoğun çalışmak ve müşterilerinizi arttırmak şarttır. Bu ve bunun gibi alt yapınızı hazırladıktan sonra çalışma temponuzu düşürmek mümkündür. Uzmanlık bölgesindeki Pazar taktiklerine hakim olunduğu için işinizi çok rahat bir biçimde yapıp hiç kazancınız düşmemektedir. Kısacası yıllandıktan isminizi duyurduktan sonra esnek çalışmanız olasıdır ve sizin kazancınızı düşürmez.
  • Müşterilerinizi kendiniz seçmektesiniz. Bir şirkette veya bir kuruluşta çalıştığınız zaman müşterilerinizi kendiniz seçemezsiniz. Şirket veya kuruluş size ne görev verdiyse onu yapmakla yükümlüsünüz. Ama bir emlakçı istemediği kişiler ile çalışmama hakkına sahiptir veya istemediği bir müşteri ile çalışma zorunluğu asla yoktur.
Bayilik Başvurusu
İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları