Gayrimenkul Danışmanlığı Formu

Gayrimenkul danışmanı olun

Gayrimenkul danışmanı olmak için önünüzde birçok sebep bulunmaktadır. Gayrimenkul danışmanı günümüzde nerden iş hayatına girsem sorusunun ilk cevaplarından birisi olarak anılmaktadır. Türkiye’de özellikle inşaat sektörünün git gide gelişmesi sonucu gayrimenkul danışmanlarına çok fazla iş çıkmaktadır. Ama kendi işinizi kurarsanız bunu büyütmek için harcayacağınız para, zaman ve emek vermek yerine direk bir franchise alarak daha önceden başarılı olan bir firmanın altında çalışarak kendinizi işin ortasında bulabilirsiniz ve saydığımız çoğu şeyden feragat etmiş olursunuz.

İş Kurmak İstiyorum

Emlakçılık alanında iş kurmak istiyorsanız ve franchise almak istiyorsanız size verebileceğimiz ilk tavsiye Coldwell Banker firmasından Franchise almanızdır. Neden Coldwell Banker tarafından Franchise almalısınız;

  • Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı adları altında dünyada en yüksek satış hacmine sahip ve gayrimenkul sektörünün tümüne yön veren lider bir kurum konumundadır.
  • 100 yılı aşkın başarısının altında bünyesinde yer alan bütün personellerine başarılı bir eğitim programı vermek yatıyor diyebiliriz. Eğitim, ofis danışmalarının başarısının devamı için büyük bir rol oynamaktadır.
  • Sektöründe her zaman ilklere imza atan Coldwell Banker firması sektörünün önemli bir ihtiyacının giderilmesi için Coldwell Banker üniversitesini kurmuştur üniversite hem sınıf hem de internet üzerinden dünyanın her yerindeki personellerine eğitim programları uygulamaktadır. Bunu başka bir firmada göremezsiniz sadece Coldwell Banker’e özeldir.
  • Coldwell Banker ’da yeni ofisler sisteme katıldığı andan itibaren, ofislerinin kurulum aşaması, ekiplerinin oluşturulması, eğitimleri, bütçe yönetimi, bölge geliştirme çabaları gibi birçok alanda uzman franchise geliştirme ve franchise saha ekipleriyle birlikte çalışma gibi bir imkanı vardır. Coldwell Banker Türkiye’deki ofislerinin başarısını sağlamayabilmek için farklı uzmanların yardımıyla birçok danışmanlık hizmeti vermekte ve aracılık etmektedir.
Bayilik Başvurusu
İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları İş İmkanları